Informacje

Drużyna Żonkila

Dzisiaj na uroczystym spotkaniu w Teatrze Gryphiusa inaugurujemy „Drużynę Żonkila”.

„Drużyna” to projekt w którym zwracamy się do przyjaciół i ludzi którym bliska jest idea Hospicjum o wsparcie, jednak tym razem o wsparcie bardziej systematyczne. Taka forma pomocy na tym etapie realizacji Hospicjum powiększy fundusz na jego wyposażenie a w przyszłości kiedy placówka będzie już przyjmowała pacjentów na umożliwi realizację programów pomocowych. Chcemy aby powstała i budowała się grupa sprzymierzeńców dokonujących stałych wpłat za pomocą zleceń bankowych. Nie prosimy o duże wpłaty, zapraszamy do hospicyjnego kręgu tych którzy do kolorowego tygodnika, może do biletu do kina lub paczki papierosów (sic!) dołożą „stałkę” na konto Fundacji. Raz w miesiącu! Jeśli będzie nas dużo to uzyskana kwota pozwoli na wyposażenie Hospicjum w bardzo dobrej jakości sprzęt a później pozwoli na realizację tego co zaplanujemy. Wyobrażacie sobie na przykład, że można będzie uruchomić dyżur psychoonkologa , może prawnika albo można będzie spełnić ostatnie marzenie pacjenta.
Nie do przecenienia jest też wartość dodana do „Drużyny”. Przekonani jesteśmy, że ci którzy założą „stałki” jeszcze bardziej będą się identyfikować z Hospicjum, to oni będą stanowić krąg ludzi dobrej sprawy na których zawsze można będzie liczyć, nie tylko wtedy, kiedy potrzebne będzie wsparcie materialne.
Aby zagrać w drużynie należy na konto Fundacji dokonać wpłat co najmniej w wysokości 30 zł najlepiej nie w jednej operacji. Później należy „wejść” na stronę gdzie powstaje wirtualny Mur budowany cegła po cegle przez „stałkowiczów”. Tam po prostej operacji, opiszecie swoją cegłę, jeśli zechcecie dodacie krótki tekst i od tej pory będziecie mogli obserwować jak powstaje „budowla” i jak wasza cegła „funkcjonuje” w tym murze.
W najbliższym czasie przedstawimy jak jeszcze zamierzamy rozwinąć projekt i o jakie nowe elementy go wzbogacić. Zapewniamy, że będzie atrakcyjne nie będziemy się nudzić. Wręcz przeciwnie, chcemy się przy okazji „Drużynowych” aktywności dobrze się bawić i integrować.

Zapraszamy „Do Drużyny Żonkila” Razem zbudujemy Hospicjum.

Podaruj 1% dla Hospicjum w Głogowie

Poprzedni artykuł

II Gala Fundacji Hospicjum Głogowskie

Następny artykuł

Zobacz inne

Więcej w Informacje